do 17 jan
plato
12

Platosonic met Iris Gold (12.00 uur), Molly (akoestisch, 13.00 uur), Manon Meurt (14.00 uur), Eut (15.00 uur), Boy Azooga (15.50 uur), Fontaines D C (16.40 uur), Juniore (17.30 uur), Shht (18.20 uur en Woodgrain (19.00 uur)

coffee company

Platosonic met Kawala (12.20 uur), Violetta Zironi (13.20 uur), Eli (14.20 uur), Thom Artway (solo, 15.20 uur), Thorsteinn Einarsson (16.10 uur), Pavvla (akoestisch, 17.00 uur), Hugo Barriol (17.50 uur) en Babe Sila (akoestisch, 18.40 uur)

house of chambers

Platosonic met Dvtch Norris (12.40 uur), Amilli (13.40 uur) en Danitsa (14.40 uur); urban/hiphop

proeflokaal 't kantoor
13

Office/PleuropSonic: Harry Loco (cd-presentatie, 13.00 uur), Wouter Marije (troubadour, 14.30 uur), Sunroots (ska, 16.00 uur), Three Little Clouds (17.15 uur), The Sign Of Leo (18.30 uur), Stingers (rock & blues & jump, 20.00 uur), Skapiche (ska, 22.00 uur), Noint ? (23.30 uur) en Flashbang (00.45 uur)

kledingwinkel recessie
15

Recessie-sonic met Cashmyra (15.00 uur), Joost Dijkema (17.00 uur) en Eigen Risico (18.00 uur)

the dog's bollocks
16

Magners Music Sessions met diverse bands

donovan's
17

Koninkrijk van Muziek showcase met diverse dj's; hiphop/r&b

bax brouwerij
18

'Live @ The Brewery' met jonge talenten: Polycentric, Untold Stories, Van Marban, Sam & Carlijn, Merusla, Citizens Of Tranquility en Wouter Maryne; diverse genres

binnenstad
20

Eurosonic met Vinila Von Bismark, Mio, APRE, Emma-Jean Thackray's Walrus, Indianizer, Deluge, Mavi Phoenix, Apey, Holy Motors, Portland, RUTHANNE, Juicy, Albin Lee Meldau, PAVVLA, Adam Naas, Hyperculte, Federico Albanese, Nvmeri, DVTCH NORRIS, Maike Zazie, AKKAN, Ruth Koleva & The Fingertones, Any Other, TORUL, Haerts, Blind Channel, Juniore, Sasha Boole, Naked Cameo, The Canyon Observer, Chloé & Vassilena Serafimova: Sequenza Live, ELI, Kara Marni, Cyril Cyril, Wild Youth, Lxandra, CRIMER, BRIET, Noah Carter, Danitsa, Komfortrauschen, Perro, Thom Artway, Solo Ansamblis, Radiant Children, Niklas Paschburg, Weed & Dolphins, Portugal, Sibiir, Tatum Rush, Tittingur, Yegor Zabelov, Bishop Briggs, Boy Azooga, Moncrieff, Fontaines D C, Fogo Fogo, Petrol Girls, Say Yes Dog, EUT, Violetta Zironi, Vulpynes, Avec, At Pavillon, GRANT, The Murder Capital, Thorsteinn Einarsson, Disiz La Peste, Nova Materia, Long Tall Jefferson, Kojaque, Kælan Mikla, Bass Astral x Igo, 5K HD, Isama Zing, REMY, Eerie Wanda, LAFAWNDAH, Implore, KYKIA, Hildur, Laura Misch, Gerry Cinnamon, De Sluwe Vos Live, VERY COOL PEOPLE, Thisnis, The Blinders, Fjørt, Hugo Barriol, Lazer Viking, Mydy Rabycad, Pip Blom, Belle Mt, Drahla, HATARI, Ina Wroldsen, Arp Frique & Family, Die Wilde Jagd, Lonker See, Ocean Wisdom, Onipa, Dorian Concept, Sea Girls, Machweo, Circus Brothers, Scúru Fitchádu, MAiKA, LA FRAICHEUR, Karpov not Kasparov en Pushin Wood Soundsystem; op diverse locaties

brouwerij martinus

House Of The North: Meadowlake (shoegaze/rock, 20.00-20.20 uur), Yvi (indiefolk, 20.50-21.10 uur), Daisy (jazz/folk, 21.40-22.00 uur), Pendants (indierock, 22.30-23.10 uur) en The Heck (garagepunk, 23.40-00.20 uur)

donovan's

'Smèrrig' met diverse dj's; hiphop/r&b

groninger forum bibliotheek

Mijlpalen in de literatuur: Coen Peppelenbos en Roos Custers bespreken de roman 'Oblomov' van Ivan Gontsjarov

martiniplaza

'The Addams Family'; macaber humoristische musical met oa Pia Douwes, Johnny Kraaijkamp en Tony Neef

oosterstraat 52

Electrosonic 2019 met oa Alcuna Wilds; electropop

toeter

Toetersonic met oa Wouter Maryne (20.00 uur) en DOR (21.00 uur)

grote markt

Eurosonic Air: Jebroer 4 Life (elektronisch, 20.25-21.10 uur), Michelle David & The Gospel Sessions (gospel/soul, 21.50-22.35 uur) en Reykjavíkurdaetur (rap uit IJsland, 23.15-24.00 uur)

drie gezusters

Pinguin Radio showcases met diverse bands

metalcafé de witte wolf

Wolfsonic: Infantry (20.30 uur), Procreation (21.35 uur) en Torrential (22.40 uur); metal

o'ceallaigh

boven en beneden: 'The sound of young Holland' met The Homesick (20.30 uur), De Messen (21.05 uur), Neighbours Burning Neighbours (21.40 uur), Bawrence of Aralia (22.15 uur) en Steve French (22.50 uur); showcase van Subroutine Records

benzinebar
21

Strik Beats Sonic 2019 met Black Monsoon (21.00 uur), Drive By Wire (22.00 uur), Tony Clifton (23.00 uur), Money & The Man (24.00 uur) en Price (01.00 uur)

new orléans

live jazz

idenza

Grunnsonic 2019: Joost Dijkema (21.30 uur) en Willie Darktrousers (22.45 uur)

petit théâtre

Le Petit Sonic: Zoë Quartet

warhol

Grunnsonic 2019: Small Town Bandits (21.30 uur) en The Vices (22.45 uur)

walrus

Grunnsonic 2019: OOO (Out Of Order, 21.45 uur), The Monroes (23.00 uur) en Chief Of Smoke (00.15 uur)

graanrepubliek
22

Graansonic: Canada Hiphop showcase met D O Gibson, Illvibe, Mo Moshiri, D Ru Bex + Promise, Keith Mullins, Angela Saini en Astin Clark + speciale gasten

pakhuis

Animal Sonic met Certain Animals (rock uit Rotterdam), Grim Tim (alternatieve rock uit Eindhoven), Boskat (harde rock uit Antwerpen) en Rhinorino (sexy stonerrock uit Utrecht)

zolder

Pleuropsonic: EvilMrSod (rock/blues/country uit Spanje, 22.00 uur), Browsing Collection (hardrock uit Zweden, 23.00 uur) en De Jeugd (punkrock uit Vlaardingen, 24.00 uur)

o'malleys

Grunnsonic 2019: The First Wolf (22.05 uur), Lesley Baker (23.10 uur) en Martijn van der Zande (00.15 uur)

club kokomo
23

Student Night met resident dj's en mc's

doos

Student Shot Night met dj's Nick en Alex

nachtclub oost

Appelsap Eurosonic met Poke Pokro, Yung Felix, Master Peace, 808Milli, Wally ASM, Luc, Sankoffa DJ, Paquito Moniz b2b Odin Music, SKEER&BOOS, Bananaz b2b Jasper Staal Music, EYCEE en Happy BoyS; hiphop

kult

'The sound of young Holland' met Glintshake (23.40 uur) en The Sweet Release of Death (00.25 uur); showcase van Subroutine Records

&zo
0

'Booty call' met dj Chris Deluxe

ocean 41

Tempting Thursday; student night met dj

kroeg van klaas
1

'De garage van Klaas' met Fuck Fuck Fuck, Mark Lada's Golden Arches en J C Thomas & The Missing Slippers; garagerock op het biljart

 
Kantel je phone of tablet voor de schema-weergave
10:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:0019:0020:0021:0022:0023:000:001:002:003:004:005:00
plato

Platosonic met Iris Gold (12.00 uur), Molly (akoestisch, 13.00 uur), Manon Meurt (14.00 uur), Eut (15.00 uur), Boy Azooga (15.50 uur), Fontaines D C (16.40 uur), Juniore (17.30 uur), Shht (18.20 uur en Woodgrain (19.00 uur)

binnenstad

Eurosonic met Vinila Von Bismark, Mio, APRE, Emma-Jean Thackray's Walrus, Indianizer, Deluge, Mavi Phoenix, Apey, Holy Motors, Portland, RUTHANNE, Juicy, Albin Lee Meldau, PAVVLA, Adam Naas, Hyperculte, Federico Albanese, Nvmeri, DVTCH NORRIS, Maike Zazie, AKKAN, Ruth Koleva & The Fingertones, Any Other, TORUL, Haerts, Blind Channel, Juniore, Sasha Boole, Naked Cameo, The Canyon Observer, Chloé & Vassilena Serafimova: Sequenza Live, ELI, Kara Marni, Cyril Cyril, Wild Youth, Lxandra, CRIMER, BRIET, Noah Carter, Danitsa, Komfortrauschen, Perro, Thom Artway, Solo Ansamblis, Radiant Children, Niklas Paschburg, Weed & Dolphins, Portugal, Sibiir, Tatum Rush, Tittingur, Yegor Zabelov, Bishop Briggs, Boy Azooga, Moncrieff, Fontaines D C, Fogo Fogo, Petrol Girls, Say Yes Dog, EUT, Violetta Zironi, Vulpynes, Avec, At Pavillon, GRANT, The Murder Capital, Thorsteinn Einarsson, Disiz La Peste, Nova Materia, Long Tall Jefferson, Kojaque, Kælan Mikla, Bass Astral x Igo, 5K HD, Isama Zing, REMY, Eerie Wanda, LAFAWNDAH, Implore, KYKIA, Hildur, Laura Misch, Gerry Cinnamon, De Sluwe Vos Live, VERY COOL PEOPLE, Thisnis, The Blinders, Fjørt, Hugo Barriol, Lazer Viking, Mydy Rabycad, Pip Blom, Belle Mt, Drahla, HATARI, Ina Wroldsen, Arp Frique & Family, Die Wilde Jagd, Lonker See, Ocean Wisdom, Onipa, Dorian Concept, Sea Girls, Machweo, Circus Brothers, Scúru Fitchádu, MAiKA, LA FRAICHEUR, Karpov not Kasparov en Pushin Wood Soundsystem; op diverse locaties

kroeg van klaas

'De garage van Klaas' met Fuck Fuck Fuck, Mark Lada's Golden Arches en J C Thomas & The Missing Slippers; garagerock op het biljart

coffee company

Platosonic met Kawala (12.20 uur), Violetta Zironi (13.20 uur), Eli (14.20 uur), Thom Artway (solo, 15.20 uur), Thorsteinn Einarsson (16.10 uur), Pavvla (akoestisch, 17.00 uur), Hugo Barriol (17.50 uur) en Babe Sila (akoestisch, 18.40 uur)

brouwerij martinus

House Of The North: Meadowlake (shoegaze/rock, 20.00-20.20 uur), Yvi (indiefolk, 20.50-21.10 uur), Daisy (jazz/folk, 21.40-22.00 uur), Pendants (indierock, 22.30-23.10 uur) en The Heck (garagepunk, 23.40-00.20 uur)

 
house of chambers

Platosonic met Dvtch Norris (12.40 uur), Amilli (13.40 uur) en Danitsa (14.40 uur); urban/hiphop

kledingwinkel recessie

Recessie-sonic met Cashmyra (15.00 uur), Joost Dijkema (17.00 uur) en Eigen Risico (18.00 uur)

donovan's

'Smèrrig' met diverse dj's; hiphop/r&b

&zo

'Booty call' met dj Chris Deluxe

 
proeflokaal 't kantoor

Office/PleuropSonic: Harry Loco (cd-presentatie, 13.00 uur), Wouter Marije (troubadour, 14.30 uur), Sunroots (ska, 16.00 uur), Three Little Clouds (17.15 uur), The Sign Of Leo (18.30 uur), Stingers (rock & blues & jump, 20.00 uur), Skapiche (ska, 22.00 uur), Noint ? (23.30 uur) en Flashbang (00.45 uur)

 
the dog's bollocks

Magners Music Sessions met diverse bands

kult

'The sound of young Holland' met Glintshake (23.40 uur) en The Sweet Release of Death (00.25 uur); showcase van Subroutine Records

 
donovan's

Koninkrijk van Muziek showcase met diverse dj's; hiphop/r&b

groninger forum bibliotheek

Mijlpalen in de literatuur: Coen Peppelenbos en Roos Custers bespreken de roman 'Oblomov' van Ivan Gontsjarov

graanrepubliek

Graansonic: Canada Hiphop showcase met D O Gibson, Illvibe, Mo Moshiri, D Ru Bex + Promise, Keith Mullins, Angela Saini en Astin Clark + speciale gasten

 
bax brouwerij

'Live @ The Brewery' met jonge talenten: Polycentric, Untold Stories, Van Marban, Sam & Carlijn, Merusla, Citizens Of Tranquility en Wouter Maryne; diverse genres

ocean 41

Tempting Thursday; student night met dj

martiniplaza

'The Addams Family'; macaber humoristische musical met oa Pia Douwes, Johnny Kraaijkamp en Tony Neef

pakhuis

Animal Sonic met Certain Animals (rock uit Rotterdam), Grim Tim (alternatieve rock uit Eindhoven), Boskat (harde rock uit Antwerpen) en Rhinorino (sexy stonerrock uit Utrecht)

 
oosterstraat 52

Electrosonic 2019 met oa Alcuna Wilds; electropop

 
toeter

Toetersonic met oa Wouter Maryne (20.00 uur) en DOR (21.00 uur)

 
grote markt

Eurosonic Air: Jebroer 4 Life (elektronisch, 20.25-21.10 uur), Michelle David & The Gospel Sessions (gospel/soul, 21.50-22.35 uur) en Reykjavíkurdaetur (rap uit IJsland, 23.15-24.00 uur)

 
drie gezusters

Pinguin Radio showcases met diverse bands

 
metalcafé de witte wolf

Wolfsonic: Infantry (20.30 uur), Procreation (21.35 uur) en Torrential (22.40 uur); metal

 
o'ceallaigh

boven en beneden: 'The sound of young Holland' met The Homesick (20.30 uur), De Messen (21.05 uur), Neighbours Burning Neighbours (21.40 uur), Bawrence of Aralia (22.15 uur) en Steve French (22.50 uur); showcase van Subroutine Records

 
benzinebar

Strik Beats Sonic 2019 met Black Monsoon (21.00 uur), Drive By Wire (22.00 uur), Tony Clifton (23.00 uur), Money & The Man (24.00 uur) en Price (01.00 uur)

 
new orléans

live jazz

 
idenza

Grunnsonic 2019: Joost Dijkema (21.30 uur) en Willie Darktrousers (22.45 uur)

 
petit théâtre

Le Petit Sonic: Zoë Quartet

 
warhol

Grunnsonic 2019: Small Town Bandits (21.30 uur) en The Vices (22.45 uur)

 
walrus

Grunnsonic 2019: OOO (Out Of Order, 21.45 uur), The Monroes (23.00 uur) en Chief Of Smoke (00.15 uur)

 
zolder

Pleuropsonic: EvilMrSod (rock/blues/country uit Spanje, 22.00 uur), Browsing Collection (hardrock uit Zweden, 23.00 uur) en De Jeugd (punkrock uit Vlaardingen, 24.00 uur)

 
o'malleys

Grunnsonic 2019: The First Wolf (22.05 uur), Lesley Baker (23.10 uur) en Martijn van der Zande (00.15 uur)

 
club kokomo

Student Night met resident dj's en mc's

 
doos

Student Shot Night met dj's Nick en Alex

 
nachtclub oost

Appelsap Eurosonic met Poke Pokro, Yung Felix, Master Peace, 808Milli, Wally ASM, Luc, Sankoffa DJ, Paquito Moniz b2b Odin Music, SKEER&BOOS, Bananaz b2b Jasper Staal Music, EYCEE en Happy BoyS; hiphop

 
/2019/01/18 /2019/01/16 DO 17 januarif
DO
17